czwartek, 20 lipca 2017

KOBIETY TO SILNA PŁEĆ ♛

Człowiek to taka dziwna istota, która mimo bólu zadawanego przez drugą osobę dalej będzie się jej trzymać. To jak odciąć sobie palca i przykleić plaster. Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam błąd - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.   
Na własnym przykładzie mogę Wam powiedzieć, abyście nie ufali, bo tylko i wyłącznie Wy na tym ucierpicie. Nauczyłeś się ufać? To będziesz musiał nauczyć się cierpieć. Słodkie słówka, bajeczki i mydlenie oczu mogą działać długo, lecz w końcu obudzicie się z tego pięknego snu i zobaczycie, że Wasz partner nie jest idealny.   
No właśnie czy marnowanie czasu na kogoś kto cały czas nas oszukuje, kłamie, a do tego myśli, że Wy nigdy nie odejdziecie ma sens? Otóż nie kochani, ale Wy tego nie widzicie albo nie chcecie widzieć. I nawet rozmowy z bliskimi osobami nie pomogą, ponieważ to Wy musicie zauważyć, że coś jest nie tak. 
Miłość ogłupia to pewne. Faceci, aby nas zdobyć nie mają żadnych zasad, a co najgorsze myślą, że cokolwiek nie zrobią wrócimy do nich. Jeśli już nie wracamy są pewni, że dniami i nocami płaczemy w poduszkę, no bo przecież kto nie płakał by za tak idealnym mężczyzną.  
Pewnie zastanawiacie się teraz jaki przekaz ma ten post. Otóż doceniajcie siebie, szanujcie i przede wszystkim znajcie swoją wartość, bo wszystkie jesteśmy wspaniałe tylko potrzebujemy osoby, która nas doceni i sprawi, że poczujemy się kochane.Rozstając się z facetem musimy być przygotowane, na to że to my jesteśmy najgorsze. To my zjeba&yśmy i to przez nas wszystko się skończyło. Pomimo tego, że my zrywamy, bo nie dali nam tyle miłości, ile oczekiwałyśmy, lub po prostu nas okłamywali czy zdradzali oni nie widzą swojego błędu.  
Jeśli jednak faceta zauważył swój błąd i będzie próbował się zmienić to tylko mały w krok w dobrą stronę. Oni myślą, że zmienią jedną rzecz, a my padniemy w ich ramiona i będziemy znowu szczęśliwe, że mamy to co chcemy. Jednak to tak nie działa. Potrzebujemy pewności i przede wszystkim szczerości z ich strony.  
Musimy być pewne, że po miesiącu lub dwóch znowu nie wróci "stary on".  
Każda walka ma swój koniec. Czasami ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o ciebie. Przestań być dla kogoś, zacznij być dla siebie doceń siebie za to kim jesteś.  
Zapraszam do komentowania oraz obserwowania!
Do następnego! 

8 komentarzy:

 1. Dla własnego dobra powinniśmy się odciąć od toksycznych ludzi.
  Mądrze napisana notka :)
  Zapraszam do wspólnej obserwacji.
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja zerwałam z chłopakiem 2 tygodnie temu, jednak u mnie było to trochę inaczej :) nie byłam w nim ślepo zakochana i nie ufałam, bo na zaufanie nie zapracował, dla mnie ktoś musi być naprawdę tego godny, nie zaufam pierwszej lepszej osobie :) po co z nim byłam skoro nie ufałam i często mnie ranił? a no nie wiem właśnie, ale każdy popełnia błędy, na szczęście to już koniec ;)
  https://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Motywacja w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna :))
  Pozdrawiam i zapraszam na:
  maggie-fashion-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobre spostrzeżenie.
  Nie powinnyśmy zapominać też o swojej wartości.

  http://live-telepathically.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość ogłupia, ale bez miłości świat byłby smutny ;)
  Pozdrawiam ;)
  Nowy blog, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak to napisałaś :o Uważam, że ufać trzeba ale z umiarem

  Mój blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 7. Na takie rzeczy trzeba często popatrzeć z innej perspektywy! Fajny blog ;).
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 8. Czasami nie chcemy przyjąć do wiadomości, że coś jest nie tak. I nieraz zostawiamy taką osobę na ostatni moment, zanim całkiem nas zniszczy. I nawet jak widzimy te wady to i tak ciężko jest odciąć się od takiej osoby. Ale czasami trzeba.
  xoxo
  L. (http://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images

Popular Posts