wtorek, 8 grudnia 2015

TO TYLKO KOLEŻANKA

Witam kochani :)
Dzisiaj przychodzę do Was z dość nietypowym postem. Mianowicie pragnę Wam przedstawić jak rozpoznać kto jest naszą przyjaciółką, a kto tylko koleżanką. Składa się na to kilka faktów. Także nie przedłużając zapraszam do czytania. 

ZNAM JĄ BARDZO KRÓTKO.
Znacie się krótko, ale czujesz, że łączy was niesamowita więź. Jednakże prawdziwa przyjaźń potrzebuje czasu. Nigdy nie wiesz co stanie się po tygodniu, miesiącu, czy roku. Czy możesz liczyć na nią w ciężkich sytuacjach, czy wasza przyjaźń przetrwa różnorakie kłótnie i rozstania. ONA MI NIE UFA.
To całkiem możliwe na początku przyjaźni. Nie mamy przekonania do nowo poznanych osób. Nie miała okazji sprawdzić, czy aby na pewno może na tobie polegać i Ci ufać. Daj jej jeszcze czas. 
ZAWIODŁA MNIE.
Prawdziwa przyjaciółka powinna stanąć za tobą murem, a co najważniejsze nigdy nie powinna naruszać twojego zaufania. Zaufanie jest jedyną rzeczą na świecie, której nie można zbudować od nowa, choćby się bardzo chciało. KŁÓTNIA NAS ZNISZCZYŁA.
Pokłóciłyście się i nie odzywałyście się. Żadna nie odzywała się przez długi okres czasu. Jeśli wiesz, że kolejnej kłótni Wasza znajomość nie przetrwa, to nie jest prawdziwa przyjaźń, bo ona przetrwa dobre i złe chwile. Najważniejsze to być razem. W prawdziwej przyjaźni nie chodzi o to, żeby być nierozłącznym, tylko o to, żeby rozłąka nic nie zmieniła. SIELANKA WCIĄŻ TRWA.
Mówimy, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. To święta prawda, ponieważ swoją przyjaźń sprawdzicie najczęściej przeżywając jakąś ciężką lub trudną sytuacje. ZAZDROŚCI MI.
Bardzo dobrze się uczysz, umiesz podzielić obowiązki i zabawę, masz świetny kontakt z rówieśnikami. Zamiast cieszyć się tym, że powodzi Ci się tak świetnie, kładzie ci kłody pod nogi. Znam to. Fałszywość, fałszywość i jeszcze raz fałszywość. Prawdziwa przyjaciółka tak nie postępuje. Znosi twoje humory, prowokacje, złość, wredność, głupotę, ironie, zazdrość, złośliwość, smutne momenty, narzekanie, wymyślanie czegoś co jest głupie, odchodzenie, robienie czegoś bez przemyślenia.. Przyjaźń to nie transakcja nie miesiąc, dwa albo póki jest pięknie. Przyjaźń to miliony prześmianych godzin, a tysiące przepłakanych. Kilkanaście kłótni, kilkadziesiąt czułych gestów i jedno uczucie SZCZĘŚCIE.


Moja przyjaźń trwa sześć lat. Dla jednych to dużo dla innych mało, ale wiem, że mogę polegać na tej dziewczynie w każdym momencie swojego życia. A jak u Was wygląda przyjaźń? Zapraszam do dyskusji w komentarzu :) 3 komentarze:

 1. Przydatny post :D sama prawda!

  http://alexaytkanal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak naprawdę mam tylko jedną przyjaciółkę, reszta to koleżanki... ;)

  nowy post! zapraszam!
  MÓJ BLOG-KLIIK
  KANAŁ NA YT, dopiero zaczynam- KLIIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja przejechałam się na nowo poznanej dziewczynie z klasy. Teraz nastawia wszystkich przeciwko mnie co nie jest fair...

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images

Popular Posts