środa, 1 czerwca 2016

CZASEM WARTO!

Hejka kochani! :)
Od pewnego czasu postanowiłam zmienić coś w swoim życiu i zaczęłam dbać o swoje zdrowie, sylwetkę i formę. Zapisałam się na siłownie, i staram się codziennie jeździć, na około godzinne ćwiczenia cardio. Czuję się o wiele lepiej. Naprawdę codzienny wysiłek fizyczny może okazać się czymś miłym i przyjemnym. Zachęcam Was również, ale nie dlatego, aby zgubić kilogramy, bo zbliżają się wakacje i trzeba jakoś wyglądać. Nie! Chodzi o to, aby dobrze czuć się we własnym ciele. 


Pamiętajmy o tym, że jesteśmy tylko ludźmi i każdemu z nas zdarza się dzień, kiedy zwyczajnie nic mu się nie chce, nie ma ochoty kompletnie na nic. Dokładnie w takich chwilach musimy spiąć się, dać sobie wewnętrznego kopa w tyłek i iść do przodu. 


Musimy się zastanowić co jest dla nas motywacją. Dla jednych może to być dziewczyna, dla innych mąż, a dla kolejnych przypadkowa osoba. Ważne, aby po prostu mieć coś, lub kogoś dla kogo podnosimy i brniemy do celu. 


Pamiętajcie również, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Jeżeli macie jakiekolwiek to spełnicie je tylko i wyłącznie ciężko pracą. Nic nie przychodzi za darmo i w dzisiejszych czasach o wszystko trzeba walczyć. 

8 komentarzy:

 1. Taaak ćwiczenia dają dużo, może się nie wydawać, ale one wciągają. Życzę dużo motywacji bo wiem, że może czasami jej brakować :)

  vanillia96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcąc w niechęci skończyć szybko można, recepta jest jednak inna na skołatany życiem umysł. Robiąc w robieniu skończyć finalnie trzeba i robiąc pamiętać, o niechęci, by chęcią ją bez przerwy nęcić. - Marcepana słowa, dla Ciebie.

  Zapraszam niestrudzenie do wrót mych!
  http://marcepanowebanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. TEż chodziłam na siłownię i czułam się z tym o wiele lepiej:)
  teraz niestety nie mam na to już czasu, ale wysiłek fizyczny nadal mi towarzyszy i sprawia przyjemność +fakt, ze można pozbyć się zbędnych kg jeszcze bardziej mi to umila haha

  Pozdrawiam! ♥
  moja Personalna Galaktyka Absurdu

  OdpowiedzUsuń
 4. Super motywacja! Dzięki :)

  High Five!
  https://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również zaczęłam ćwiczyć i sie nie poddaje :)
  Zapraszam do obserwacji naszego bloga!

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images

Popular Posts