środa, 11 listopada 2015

DARY ANIOŁA: MIASTO KOŚCI

Witam kochani :)
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją filmu, w którym się zakochałam. Jak mogliście zauważyć po tytule jest to film Dary Anioła: Miasto kości. Straszliwie żałuję, że nie ma dalszych części tej ekranizacji, jednakże już zaczęłam czytać książki, ponieważ jestem ciekawa co wydarzy się dalej. 
Polecam najpierw obejrzeć film, bo jeżeli najpierw przeczytacie, a potem obejrzycie będziecie zawiedzeni. Ja byłam w szoku, że niektóre elementy są zupełnie inne. 
Myślę, że mogę powiedzieć, iż film był po prostu świetny i będę go mogła oglądać tysiące razy i nie znudzi mi się. Gorąco polecam i jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości zobaczyć to zróbcie to właśnie teraz.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyję w nieświadomości nadciągającego zagrożenia..
Zapraszam do komentowania i czytania kolejnych postów :)
Jeżeli znacie możecie mi polecić filmy podobnej tematyce. 

1 komentarz:

Flickr Images

Popular Posts